181206 andrzejki

W czwartek, 29 listopada, odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka integrująca społeczność uczniowską. O muzyczną oprawę zadbał DJ, który zabawiał uczestników skocznymi przebojami i nauką tańca. Uczniowie, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, przygotowali  wspaniałe stoiska z wróżbami. Kolejka chętnych ustawiała się zwłaszcza do stolika, przy którym piękne wróżki z magiczną kulą przepowiadały przyszłość. Ponadto można było przekłuć serce i sprawdzić imię przyszłego wybranka, dowiedzieć się, co wynika z naszej daty urodzin, a także zjeść ciasteczko z wróżbą. Nie zabrakło również kawiarenki, którą przygotowali uczniowie klasy 5b. W przerwach między pląsami uczniowie posilali  się pysznymi słodkościami. Prawdziwym hitem okazała się wata cukrowa. Symbole wiedzy magicznej, świece, lampiony i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całej scenerii. Wszyscy wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru. Imprezę zorganizowały p. Tobijańska oraz p. Klecha, zaś opiekę nad roztańczoną młodzieżą sprawowały: p. Górawska, p. Gajda, p. Swodczyk, p. Itczak i p. Klecha.