Zajęcia pozalekcyjne realizowane w roku szkolnym 2023/24

L.p. Nazwa zajęć Prowadzący Dzień i godzina prowadzenia zajęć Sala 
 1Zajęcia przygotowujące  
do egzaminu ósmoklasisty  
z języka angielskiego dla klasy 8 
I. Bartelt-Adamczyk Środa (co 2 tydzień) 13:45-14:30 210 
 2Zajęcia taneczne  M. Wachecka Piątek  16:30 – 17:15 Sala gimnastyczna 
 3Zajęcia artystyczno -plastyczne dla klas II Ksenia Turniak Czwartek  9.50 – 10.35 Mała świetlica 
 4Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla klas III ,,Zdrowie i sprawność fizyczna na co dzień” Ewa Krajewska Wtorek 14:40 – 15:25 Sala gimnastyczna 
 5Zajęcia teatralne “Odkryj siebie przez teatr” dla uczniów klasy 2a Anna Krygier Środa  12.45-13.30  107 
 6Zajęcia muzyczno-ruchowe wspierające rozwój mowyTatiana Marszałek,
Inga Świetlak 
Czwartek 12:45 – 13:30 105 
 7Caritas B. Rek,
B. Gradzik 
I Czwartek 15:45 – 16:30 116 
 8SKS tenis stołowy dla klas II D.Szlubowski Wtorek 12.45-13.45
Piątek 11.45-12.45 
Sala gimnastyczna 
 9Koło historyczne “Z historią na ty” R. Gajda,
M. Szymurska-Kałmuk 
Czwartek 13.45 – 14.30 109 
 10Zajęcia rozwijające logiczne myślenie dla klas II Marzena Wyporkiewicz-Poterek  Środa 9.50 – 10.35   009 
 11uCOOLlele – nauka gry na ukulele  M. Wachecka środa 14:40-15:35 Świetlica 
 12Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne – ”Matematyka na wesoło” dla klas I Bożena Jedryszczak – Charuba Piątek 15.35- 16.20 106 
 13SKS piłka nożna I. Górawska Środa 14.30-15.30  Sala gimnastyczna 
 14SKS piłka siatkowa I. Górawska Poniedziałek 15.30-16.30 Sala gimnastyczna 
 15Deutsch AG – j. niemiecki koło zainteresowań klasy 7-8 E. Brodzinska Poniedziałek 15.35 – 16.20 s. 215 
 16Koło Przyjaciół Biblioteki A. Włoczek Poniedziałek 14.45 – 15.30 Biblioteka (6) 
 17“Muzyka dla smyka” zajęcia muzyczne dla klas 3. M. Itczak Czwartek 12.45-13.30 s. 107 
 18Chór P. Tomza Czwartek 14:40 –15:25    s.217 
 19Innowacja – Młody odkrywca to ja, uczę się poprzez zaangażowanie w eksperymentowanie. B. Kukla Środa 13.45 do 14.30 Chętni uczniowie z klas 6a i 6b godzina od  Sala 117 
 20Koło matematyczne E. Szajbel Środa (co 2 tydzień) 13:45-14:30 Sala 215 
 21SKS Piłka nożna Rafał Nenart Poniedziałek 14:35 -15:35 Sala gimnastyczna 
 22SKS Piłka koszykowa Rafał Nenart Czwartek 14:40 – 15:40 Sala gimnastyczna 
 23Spotkania w ramach wolontariatu: SKW i Unicef A. Kula, 
E. Bogdał, 
M. Kempa 
Czwartek 7.30-8.00  (wg potrzeb) s.18 
 24Zajęcia ruchowe dla uczniów klas I-III “Zumba Kids” M. Szymonik Poniedziałek 14:30-15:15 Sala gimnastyczna  
 25Studio piosenki angielskiej A. Trzepizur Środa 13:10-14:00 106 
 26Kraje anglojęzyczne – zajęcia kulturoznawcze Karol Opic Poniedziałek 13:45 – 14:30 s. 18 
 27Koło informatyczne/zaj. z okularami VR i drukiem 3D dla kl. 7 i 8 J. Kościelny Wtorek 14:40 – 15:25 s. 4 
 28Zajęcia plastyczne, kreatywne, florystyka M. Kmieć-Zalewska Czwartek 13 45-14 30 (co 2 tydzień) s.217 
 29Koło przyrodnicze (uczniowie klas 4) A. Kula Środa 13:45-14:30 S 18