Pragną Państwo zapewnić swemu dziecku właściwy poziom nauczania oraz możliwość rozwijania własnych zainteresowań w przyjaznej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej w warunkach zapewniających uczniom bezpieczeństwo?

Wybierzcie naszą szkołę!

U nas panuje atmosfera zaufania i poprawnej komunikacji. Uczymy, bawimy, wspieramy, wdrażamy do samodzielności, pielęgnujemy w uczniach radość, ciekawość świata, empatię i tolerancję wobec innych. Kształcimy kompetencje społeczne, rozwijamy talenty i wspieramy rozwój ucznia.

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie- to szkoła, która w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.

Oferujemy:

• fachową opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,
  • wysoki poziom kształcenia,
  • ciepłą, przyjazną atmosferę, szeroko pojętą integrację uczniów,
  • bezpieczeństwo naszych uczniów (monitoring),
  • różnorodne formy pracy z dziećmi,
  • spotkania z ciekawymi ludźmi,
  • udział uczniów w różnorodnych programach edukacyjnych (prozdrowotnych, ekologicznych, charytatywnych, związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem),
  • jasne i duże sale lekcyjne wyposażone w tablice multimedialne i interaktywne,
  • pracownie edukacji wczesnoszkolnej dla uczniów klas 1-3,
  • bezpieczny dostęp do Internetu w pracowniach komputerowych,
  • opiekę nad dziećmi w świetlicy szkolnej w godz. 7.30 - 16.30,
  • w ramach zajęć świetlicowych: zabawy, gry, zajęcia plastyczne i muzyczne, rekreacyjne, zajęcia na świeżym powietrzu, rajdach turystycznych,
  • dobrze wyposażoną bibliotekę szkolną z dostępem do Internetu,
  • udział dzieci w licznych konkursach i zawodach sportowych: międzyszkolnych, powiatowych, ogólnopolskich,
  • opiekę medyczną na terenie szkoły,
  • opiekę pedagoga szkolnego, logopedy,
  • aktywnie działający Samorząd Szkolny,
  • smaczne obiady domowe w nowoczesnej stołówce szkolnej,
  • ciekawe wycieczki, wyjścia do muzeów, teatrów, kin, na koncerty muzyczne, uroczystości okolicznościowe,
  • otwartość na potrzeby uczniów, w tym niepełnosprawnych,
  • pełnowymiarową, dobrze wyposażoną salę gimnastyczną,
  • nowoczesny plac zabaw, siłownię zewnętrzną,
  • kompleks boisk.

Nasza placówka wciela w życie hasło "Z ucznia bywa mistrz!"