W czasach cyfryzacji coraz trudniej zdobyć i na dłużej utrzymać uwagę ucznia podczas zajęć lekcyjnych. Aby to osiągnąć, z pomocą przychodzą nowinki technologiczne. W naszej szkole zajęcia języka angielskiego prowadzone są w pracowni multimedialnej, która powstała między innymi dzięki staraniom nauczyciela języka angielskiego – mgr Iwony Nędzyńskiej – Mól.

Podczas zajęć wykorzystujemy takie narzędzia jak: tablicę interaktywną, laptopa, projektor multimedialny, tablety, smartfony i oczywiście bazę materiałów online. Każdy z kursów jest wzbogacony w oprogramowanie tablicy interaktywnej. Umiejętne wykorzystanie powyższych urządzeń sprawia, że uczniowie są bardzo zaangażowani w proces lekcyjny. Uczą się efektywnie i efektownie!
Zapraszam do obejrzenia zdjęć, na których widać, jak pracujemy, wykorzystując nowoczesne technologie.

[widgetkit id=67]