— — — — — — — — — — — — — —

We wtorek 11 czerwca uczniowie naszej szkoły spotkali się na  apelu podsumowującym II półrocze roku szkolnego 2023/2024. Koniec roku szkolnego tuż, tuż, dlatego nadszedł czas, by podsumować efekty wytężonej pracy uczniów naszej szkoły, którzy godnie ją reprezentowali w wielu konkursach, zawodach sportowych, rywalizacjach artystycznych na szczeblu  szkolnym, powiatowym, wojewódzkim czy ogólnopolskim, zdobywając liczne laury, prestiżowe tytuły i wyróżnienia nie tylko na podium.  Wszystkim wyróżnionym dyplomy i nagrody wręczały pani dyrektor Iwona Nędzyńska-Mól oraz pani wicedyrektor Beata Chmielarz… a nagród było naprawdę wiele. Osiągnięcia naszych uczniów przynoszą dumę szkole, a my jesteśmy pełni nadziei, że kolejny rok szkolny przyniesie jeszcze więcej sukcesów i radości zarówno uczniom, jak i całej naszej społeczności.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.