Autor: Katarzyna Swodczyk

— — — — — — — — — — — —

To niemożliwe! A jednak ten czas tak szybko leci! Dopiero niedawno witaliśmy wspólnie nowy rok szkolny 2022/2023, a już I półrocze za nami. Dlatego w dniu 31. stycznia przyszedł moment na podsumowanie ciężkiej pracy naszych uczniów, którzy jak zawsze godnie reprezentowali szkołę, odnosząc liczne sukcesy i w szczególny sposób zaangażowali się w życie szkoły i klasy, promując ją w wielu konkursach szkolnych, międzyszkolnych, powiatowych czy ogólnopolskich.

Podczas apelu podsumowującego Pani Dyrektor Iwona Nędzyńska-Mól i Pani Wicedyrektor Beata Chmielarz wręczyły wyróżnionym uczniom nagrody oraz dyplomy, gratulując licznych sukcesów.

Wszystkim wyróżnionym życzymy wytrwałości w dalszej pracy oraz kolejnych – jeszcze większych sukcesów.