— — — — — — — — — — — — — — — —

Tradycyjnie, tuż przed feriami, odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. W szkole zaroiło się od bohaterów Harrego Pottera, Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, policjantów… Były wróżki, księżniczki, różne stwory i dziwadła… Nie sposób wymienić wszystkich. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i  wychowawcom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach w rytm muzyki. O świetną i profesjonalną oprawę muzyczną a także kreatywne zabawy zadbali animatorzy z Centrum Rozwoju „Aktywna Rodzina”, za co serdecznie dziękujemy.

Zabawa karnawałowa cieszyła się ogromną popularnością wśród naszych uczniów, a to dla nas najlepsza nagroda i rekomendacja. Nie ma nic piękniejszego i cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka, który maluje się podczas zabawy na buziach rozbawionych uczniów. Do zobaczenia za rok!