200304 eliza konkurs

200304 eliza konkurs

27 lutego odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej „Mini EuroVision”. Te artystyczne zmagania miały miejsce w SP 33 w Częstochowie. W rywalizacji wzięło udział 30 wykonawców, nie brakowało wśród nich utalentowanej młodzieży.

Naszą szkołę reprezentowała Eliza Xerxa z 6 b. Piosenką pt. „Stone cold” Demi Lovato podbiła serca i jury, i publiczności. Zresztą przy występach tej uczennicy trudno się nie wzruszyć. Nawet gdyby zaprezentowała coś z repertuaru Norbiego, zachwyciłaby słuchaczy. Eliza na scenie, przy mikrofonie – wystarczy jedna jej nutka i … dzieją się czary!

Zatem nasza artystka wróciła z tego przeglądu udekorowana medalem, dzierżąc puchar oraz pomniejsze upominki rzeczowe. Naturalnie owymi nagrodami obsypana zastała jako zwyciężczyni konkursu.

Gratulujemy Elizie i jej rodzicom, trzymamy kciuki za kolejne sukcesy tudzież rozwój kariery. O fanów się nie troszczymy, gdyż już jest proszona o autografy przez rzeszę „wyznawców” jej talentu.

Opiekun, wychowawca i szkolny trener wokalny Elizy – pani Witczak – brawa dla tego duetu!

[widgetkit id=493]