181207 zywnosc

181207 zywnosc

Po raz kolejny Szkolny Klub Wolontariatu zaangażował się w przedświąteczną zbiórkę żywności organizowaną przez Banki Żywności.

W piątek, 30 listopada, i sobotę, 1 grudnia, uczniowie naszej szkoły rozdawali ulotki, zachęcając klientów sklepu Biedronka do przyłączenia się do akcji. Odbierali, segregowali i przygotowywali produkty, by ułatwić obsłudze Banku Żywności ich odbiór. Nasza młodzież wywiązała się ze swoich zobowiązań doskonale! W imieniu opiekunów i osób współpracujących z nami z ramienia Banku Żywności serdecznie dziękujemy Wszystkim naszym Wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas i zaangażowali się w akcję. W imieniu naszych Wolontariuszy i wszystkich, do których trafi zebrana przez nas żywność, dziękujemy każdemu darczyńcy, który nie przechodzi obojętnie obok tego typu akcji.

[widgetkit id=397]