181009 biegi

181009 biegi

Awans biegaczek przełajowych do ½ Finału Wojewódzkiego.

W minionym tygodniu bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie w Mistrzostwach Częstochowy w sztafetowych biegach przełajowych. Mimo kontuzji oraz choroby, nasze dziewczęta w składzie: Małgorzata Kozak, Martyna Płatkowska, Katarzyna Mońka, Paulina Pieńczykowska, Emilia Ćwikła oraz Marta Flak zajęły bardzo wysokie 4 miejsce w Częstochowie, wśród 16 startujących zespołów, kwalifikując się do Półfinału Wojewódzkich zawodów. Zespół chłopców również bardzo dzielnie walczył, czego efektem było zajęcie VI miejsca. Chłopcy startowali w składzie: Maciej Olczyk, Antoni Jaworski, Jakub Kantorowicz, Hubert Solarski, Miłosz Syguda, Bartosz Bąk. Opiekunem zespołów był p. Dariusz Szlubowski.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

[widgetkit id=364]