komunikat

— — — — — — — — — — — — — — — — — — —

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Jednym z naszych priorytetowych zadań jest stała modernizacja naszej placówki. Duże możliwości w tym zakresie daje nam partycypacja w Budżecie Obywatelskim. Rok temu przy Państwa wsparciu poprzez głosowanie udało nam się zmodernizować pracownię komputerową, a wcześniej rozbudować parking przy SP 29. Dlatego bardzo Państwa proszę o Wasz czas i zagłosowanie na nasze dzielnicowe zadanie nr 367: Szkoła z kulturą – usłyszmy się, zobaczmy się w SP 29!

Mamy czas tylko do 14 września br., aby wspólnymi siłami nadać bieg unowocześnieniu sposobu organizacji uroczystości w SP 29. Obecne – przestarzałe nagłośnienie niejednokrotnie odmawia posłuszeństwa podczas organizacji imprez, przez co często nasi uczniowie odczuwają dyskomfort w trakcie występów scenicznych.

Bardzo liczę na Państwa głosy dla naszej szkolnej społeczności.

Z wyrazami szacunku,
Iwona Nędzyńska-Mól
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29