180328 nagroda sport

180328 nagroda sport

Miło nam poinformować, że nasza uczennica – Iza Okręglicka z klasy VIa, w dniu 27 marca została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Prezydenta Miasta Częstochowy za osiągnięcia sportowe. Puchar odebrała z rąk Pana Prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka. 
Iza od pięciu lat trenuje skoki do wody w Częstochowskim Ośrodku Sportu Wyczynowego i obecnie znajduje się w kategorii wiekowej C (12-13 lat). W 2017r.  zdobyła łącznie sześć medali na Zimowych i Letnich Mistrzostwach Polski oraz złoty medal w klasyfikacji generalnej za 2017r. w swojej kategorii wiekowej.
Rok 2018 rozpoczął się świetnym występem na Zimowych Mistrzostwach Polski w Poznaniu, gdzie nasza uczennica wywalczyła złoty medal w skokach z trzymetrowej trampoliny, srebrny medal w skokach z wieży pięciometrowej oraz brązowy medal w skokach z trampoliny o wysokości jednego metra. Osiągnięcia te zaowocowały powołaniem zawodniczki do kadry narodowej rozszerzonej na 2018r. Warto podkreślić, że codzienne treningi, udział w zgrupowaniach nie przeszkadzają Izie osiągać także bardzo dobrych wyników w nauce i aktywnie uczestniczyć w życiu klasy i szkoły!

Izo! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!