171102 brzechwalki 2

W piątek 27 października reprezentanci naszej szkoły: Lena Nocuń z Ib, Julia Brenekke z Vb, Julia Nocuń i Stanisław Puto – oboje z VIa, reprezentowali naszą szkołę w recytatorskich zmaganiach, w których corocznie nasza szkoła bierze udział. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy. I tym razem nasi recytatorzy fantastycznie się zaprezentowali i nie zawiedli naszych oczekiwań. W kategorii klas starszych Julia Nocuń zajęła I miejsce, Staś II. Zwycięzców przygotowała pani Katarzyna Głębiewska. W kategorii maluchów wyróżnienie otrzymała Lena Nocuń, przygotowana przez panią Sylwię Jurę.

Sukces jest tym cenniejszy, że i w ubiegłym roku Julka i Staś uplasowali się na tych samych miejscach. Gratulujemy!