180320 eTwinning2

180320 eTwinning2

Celem podjętego projektu  jest poznanie kultury, zwyczajów, historii, geografii, ciekawostek dotyczących naszego regionu oraz prezentacja miejsc, gdzie można  spędzić wolny czas. W ramach jego realizacji  ważnym elementem będzie rozwijanie umiejętności współpracy w grupie oraz poznanie najbliższej okolicy, historii, zabytków i ciekawych miejsc.

W efekcie końcowym stworzona zostanie prezentacja  multimedialna przedstawiająca atrakcje naszych miast.

Organizatorzy:

Halina Gawrońska
Szkoła Podstawowa nr 18 w Tychach, Tychy Polska

Katarzyna Grabowska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie, Pszczyna Polska

Magdalena Wacławek
Szkoła Podstawowa nr 18 w Tychach, Tychy Polska

Dorota Wójcik
Szkoła Podstawowa nr 29 im Królowie Jadwigi , Częstochowa Polska