160902 inauguracja

160902 inauguracja

Wszystko, co dobre szybko się kończy i tak 1 września uczniowie naszej szkoły – po zasłużonych wakacjach – wypoczęci i pełni zapału wrócili, by w gronie kolegów i przyjaciół rozpocząć naukę w nowym roku szkolnym. Uroczystości inauguracyjnej towarzyszyło pasowanie pierwszoklasistów, którzy nieco przestraszeni, ale uśmiechnięci zostali powitani przez Dyrekcję szkoły i swoich starszych kolegów. Po ślubowaniu stali się prawowitymi członkami grabówkowej społeczności szkolnej.
Po zakończeniu tej podniosłej chwili pani Dyrektor Aleksandra Nocoń przedstawiła wychowawców klas oraz nowych nauczycieli: mgr Agnieszkę Czerwińską – nauczyciela informatyki oraz mgr Renatę Szmajdzińską – nauczyciela przyrody. Na koniec pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i wielu edukacyjnych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Inaugurację zwieńczyła uroczysta Msza Św. odprawiona przez proboszcza naszej parafii oraz księdza Piotra Sokalskiego.

[widgetkit id=107]