170619 sport

Czerwiec był ostatnim miesiącem zmagań sportowych uczniów reprezentujących SP 29 w Mistrzostwach Częstochowy Szkół Podstawowych. Rozegrane zostały turnieje: Piłki Siatkowej Plażowej, Rugby Tag oraz Unihokeja. Walka była zacięta, często do ostatnich sekund meczu wywoływała wiele emocji i sprawiała dużo satysfakcji. W czerwcowych zawodach naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Hanna Fijałkowska, Nadia Dacewicz, Amelia Brenneke, Katarzyna Mońka, Maciej Sadkowski, Dawid Ułamek, Tony Xerxa, Jakub Drewniak, Karol Barbirato, Kordian Kaczmarek, Marcel Polanowski – Pacak, Mikołaj Królak i Michał Kuźmiński. W Rugby Tag i Unihokeju uplasowaliśmy się na czwartym miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym.