Czerwiec nieodłącznie kojarzy się wszystkim uczniom z wycieczkowym relaksem. Dziewiątego czerwca przygodzie związanej z wyjazdem do Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki w Jarnołtówku poddali się uczniowie klas czwartych. Pogoda była kapryśna, ale humory dopisywały. Na miejscu dzieci przekonały się, że nauka może być powiązana z doskonałą zabawą.

W Zaginionym Mieście czekały następujące atrakcje:

  • Park Żywiołów – prawa z fizyki i optyki podane w sposób zabawny i przyjazny,
  • Straszna Sztolnia Złota - z nutką strachu,
  • Ogród Wody - fascynująca zabawa z pływającą wodą,
  • „Świat do góry nogami” - czyli przygoda w wirującym domku,
  • Rosenau – tajemniczy krąg,
  • Gigantyczny Zamek Rosenau,
  • Kino Emocji cinema 7 D,
  • park linowy,
  • przejażdżka ciuchcią po przepięknych Górach Opawskich oraz karuzela!

Dzieci miło spędziły czas, pokazując kulturę zachowania na wysokim poziomie. Oby tak dalej! Opiekunami naszej szkolnej dziatwy w Rosenau były panie: Katarzyna Głębiewska, Edyta Niewczas, Bożena Kukla oraz Agnieszka Gonera.

[widgetkit id=97]