Autor: Rafał Nenart

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

W maju przyszedł czas na królową sportu - lekkoatletykę. Uczestniczyliśmy w zawodach sportowych CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY Dziewcząt i Chłopców klas 4-6. Niestety nie wystąpiliśmy w pełnym składzie, ponieważ nasza drużyna składała się z zawodników o rok i dwa lata młodszych od zespołów większości rywalizujących z nami szkół. Dlatego szczególnie cieszy lepsza postawa niż wynik. Potraktowaliśmy zawody szkoleniowo, gdyż w naszej placówce mamy tylko jedną klasę VI. Liczymy, że nabyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Nie mniej jednak 7 miejsce w Częstochowie jest też bardzo dobrym wynikiem!

Godnie reprezentowali nas :

Dziewczęta:  Nadia Ulman -  najlepszy wynik wśród dziewcząt, Patrycja Swodczyk, Alicja Erdman, Kinga Grudniewska, Martyna Jachowicz,  Kalina Kasprzycka, Gabriela Gołębiewska.

Chłopcy:  Leon Dućka - najlepszy wynik wśród chłopców, Jan Wrazidło, Mikołaj Noga, Wojciech Nenart, Aleksander Rychter.