200331 eduk zawodowa

200331 eduk zawodowa 

Drodzy uczniowie klas VII i VIII !

Stoicie u progu jednej z najważniejszych decyzji – wybór szkoły jest przecież pierwszą decyzją dorosłego życia. Wiemy, jak bardzo przeżywacie nową dla siebie sytuację. Rozumiemy, jak ważny jest ten moment dla Was i dla Waszych Rodziców.

Aby Wam pomóc w wyborze dalszej ścieżki edukacji przygotowałyśmy cykl informacji i artykułów z zakresu edukacji zawodowej. Serdecznie zapraszamy Was do śledzenia strony internetowej szkoły, na której zamieszczona zostanie nasza oferta. Obecnie proponujemy zapoznajcie się z artykułem „Czynniki wpływające na wybór szkoły i zawodu” opracowanego przez Mateusza Wisełkę.

Serdecznie Was pozdrawiamy i życzymy trafnych wyborów – pedagodzy szkolni.

Czynniki wpływające na wybór szkoły i zawodu  – POBIERZ  (pdf)