Autor: Małgorzata Blachnicka-Kajdzik

— — — — — — — — — — — — — —

Dnia 18 października o godzinie 11:30 Nasza Szkoła wzięła udział w V edycji ogólnopolskiego konkursu pt. „DO HYMNU”.

Uczniowie zaprezentowali trzy wybrane pieśni: „Hymn Polski”, „My pierwsza brygada” oraz „Rotę”, które perfekcyjnie przygotowali pod kierunkiem Pani Aliny Witczak, a w klasach młodszych przez wychowawców.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem Sztandaru, a następnie odśpiewaniem hymnu i wybranych dwóch pieśni. Na koniec Pani dyrektor Iwona Nędzyńska-Mól podziękowała szanownemu Jury oraz nauczycielom za przygotowanie konkursu.

Cieszymy się, że możemy pochwalić się tak zdolnymi uczniami, którzy wykazali się należytą powagą i perfekcyjnym przygotowaniem w konkursie muzyczno – patriotycznym.