— — — — — — — — — — — — — — — —

Tylko taka jak powyżej parafraza słów Witolda Gombrowicza pasuje do zrecenzowania drugiego czerwca. Tak atrakcyjny początek weekendu zafundowała uczniom nasza SP. W piątek, w godzinach popołudniowych odbył się tu piknik rodzinny. Impreza miała charakter środowiskowy, a jej celem było świętowanie Dnia Dziecka, a w konsekwencji – integracja międzypokoleniowa.

Była zabawa, dużo się działo, do wieczora wszystko trwało. „Wszystko” oznacza występy estradowe młodego pokolenia – taneczne, wokalne, instrumentalne i kabaretowe. „Wszystko” to także rewelacje ze stoisk – od baniek mydlanych w wersji maksi, ekopropozycje SKW (m.in. możliwość tworzenia kul do kąpieli), malowanie twarzy, zdobienie „tatuażami”, dekorowanie fryzur warkoczykami, konkursowe układanie kostki Rubika, tworzenie origami, rozgrywki sportowe, korzystanie z „hopsalni” (król Julian by zazdrościł), poprzez pokazy udzielania pierwszej pomocy przez straż pożarną, możliwość „zwiedzania” radiowozu policyjnego, po udział w loterii fantowej. Każdy los wygrywał! Jak to na pikniku – nie brakowało również pyszności z grilla.

W związku z taką rozrywkową inicjatywą szkolną trudno byłoby znaleźć niezadowolonych. Uczniowie i rodzice już dopytują czy spotkamy się za rok.

Koordynator pikniku – pani Agnieszka Glenc. Podziękowania dla osób zaangażowanych, nauczycieli i rodziców.