210308 dzien kota

210308 dzien kota

17 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. W związku z tym wychowawcy świetlicy szkolnej zorganizowali konkurs na najładniejszą pracę plastyczną z wizerunkiem puchatego przyjaciela jakim jest kot. Uczniowie wykonali prace dowolną techniką m.in. techniką origami. Konkurs trwał przez cały tydzień, a przez cały ten okres wpłynęło wiele ciekawych prac. Wobec tego konkurs został podzielony względem klas (osobno klasy 1, osobno klasy 2 i 3). Choć było to ciężkie zadanie, jury wybrało najpiękniejsze kocie prace. Spośród klas pierwszych nagrodzeni zostali: 

I miejsce – Nadia Jaszczykiewicz (1 A), II miejsce – Julia Trentkiewicz (1 B), III miejsce – Natalia Hornik (1 B). Wręczono również wyróżnienie dla Fabiana Jaszczykiewicz (1 A). W klasach drugich i trzecich nagrody zostały wręczone poszczególnym osobom: I miejsce – Liliana Sadło (3 B), II miejsce – Zuzanna Baryła (3 B), III miejsce – Maria Karoń (3 B). Wyróżniona została Natasza Ulman (2 B).

 

0102