161013 dzien nauczyciela

161013 dzien nauczyciela

Dzień Nauczyciela obchodzono w naszej szkole niezwykle hucznie. W samo południe cała społeczność szkolna wraz z dyrekcją i gronem pedagogicznym została zaproszona na akademię uświetniającą to pedagogiczne święto. Na uroczystość zaprosili wszystkich członkowie koła teatralnego „Bajolandia” oraz śpiewacy z chóru szkolnego wraz ze swoimi opiekunami panią Katarzyną Głębiewską i Moniką Itczak. Artyści w przezabawny sposób przedstawili kilka scenek z życia szkoły – które były nam bardzo, ale to bardzo bliskie. Zachwycili publiczność fantastyczną grą aktorską i świetnym śpiewem.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor wręczyła także nagrody nauczycielom i pracownikom administracji. Na koniec Samorząd Szkolny zaprosił grono pedagogiczne do sałatkowego baru, gdzie było bardzo smacznie…

[widgetkit id=115]