200128 eliza xerxa

200128 eliza xerxa

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły – Eliza Xerxa wystąpi w kolejnym etapie telewizyjnego show, które promuje wokalnie uzdolnione dzieci!

Warto podkreślić, że talent Elizy odkryła nasza nauczycielka muzyki, pani Monika Itczak. Od tej pory, czyli od klasy czwartej, dziewczynka doskonali swój warsztat wokalny pod czujnym okiem doskonałego nauczyciela pana Dawida Adamskiego.

Ubiegły rok był dla Elizy szczególnie obfity w osiągnięcia, idzie jak burza i zajmuje czołowe lokaty w wielu ogólnopolskich, a także międzynarodowych konkursach. Oto niektóre z nich:

  • Złota Nutka w Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Częstochowie,
  • Międzynarodowy Festiwal w Pradze – pierwsze miejsce,
  • Festiwal Rytm Gliwice – finał,
  • Ogólnopolski Festiwal Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka – II miejsce,
  • Ogólnopolski Festiwal Piosenek „Dolnośląska Nutka” w Bielawie – II miejsce,
  • Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzeg – I miejsce,
  • Festiwal „Transylvanian Stars w Rumunii – I miejsce i zaproszenie na Festiwal „Golden Voice” na Malcie.

To tylko niektóre z sukcesów Elizy. Teraz najważniejszy jest dla niej udział w telewizyjnym show The Voice Kids 3. Na przesłuchaniach w ciemno dziewczynka wykonała bardzo trudny utwór z repertuaru Demi Lovato „Stone Gold” i… w momencie odwróciła wszystkie trzy jurorskie krzesła! Wrażeń było co niemiara, płynęły łzy wzruszenia… bo występ był fenomenalny. I mimo że wszyscy jurorzy zapraszali ją do swoich drużyn, wybrała Chłopaków, czyli Tomsona i Barona.

Przed nami Bitwy… co przyniosą, czas pokaże. W każdym razie jesteśmy z Elizy bardzo dumni, gratulujemy jej tak wielkiego sukcesu i będziemy trzymać za nią kciuki!

 

https://www.youtube.com/watch?v=BQ7EggFwLy4&feature=share&fbclid=IwAR0X3e79Tr3V_7waRIoqs2Z6auEJFkgS6ZblKhKHpV4oA035vwiAC5lsKdM

https://voicekids.tvp.pl/46207181/eliza-xerxa