171122 ewakuacja

171122 ewakuacja

Dnia 17. listopada o godzinie 13.15 w naszej szkole został przeprowadzony próbny alarm przeciwpożarowy. Po zawiadomieniu służb PSP, dyrektor szkoły ogłosiła ewakuację całej placówki. Ewakuacja uczniów i pracowników z obu budynków przebiegła bez zastrzeżeń – w szybkim tempie, bezpiecznie, z pełną znajomością zasad BHP oraz zasad ewakuacji. Ponadto uczniowie i pracownicy szkoły wykazali się odpowiednim podejściem do zaistniałej sytuacji i pełną współpracą z koordynatorami ewakuacji. Obecni podczas akcji przedstawiciele PSP, podsumowując, pogratulowali wszystkim i podkreślili prawidłowość przeprowadzonej ewakuacji, panującą dyscyplinę, znajomość zasad bezpieczeństwa i bardzo dobry czas wyjścia z budynków  –  2 min. 45 s. Mamy jednak nadzieję, że ewakuacja szkoły zawsze będzie miała tylko charakter próbny.

[widgetkit id=248]