Z inicjatywy nauczycielek: pani Bożeny Kukli oraz pani Ewy Krajewskiej w drugim tygodniu ferii zimowych w naszej szkole zostały zorganizowane tzw. „Dni Otwarte”. W zajęciach uczestniczyło dwudziestu uczniów z klas I – VI.

Program ferii był bogaty w wiele różnorodnych zajęć: artystycznych, pływackich, sportowych, kulinarnych, wychowawczo – dydaktycznych i innych. Oprócz spotkań w szkole, zajęcia odbywały się także w innych placówkach: Pływalni MDK przy ulicy Łukasińskiego, Hokus Pokus – Manufakturze Słodyczy w Żarkach, Fabryce Uśmiechu przy ul. Św. Rocha, Osikowej Dolinie w Koziegłowach.
Uczniowie chętnie uczęszczali na wszystkie spotkania, wspólnie grali, pływali, bawili się, przygotowywali posiłki. Grupa, zróżnicowana wiekowo, szybko zintegrowała się, starsi chętnie opiekowali się młodszymi.

Podziękowania ze strony rodziców za zorganizowanie atrakcyjnych ferii oraz radość, zadowolenie i uśmiech, jakie gościły na twarzach uczestników, utwierdzają w przekonaniu, że warto było ponieść trud tego przedsięwzięcia.

[widgetkit id=55]