180604 gala

180604 gala

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

W dniu 30 maja miałam przyjemność uczestniczyć w uroczystej gali wręczenia nagród Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów zdolnych, która została zorganizowana w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie. Mam wielki zaszczyt poinformować, iż czworo uczniów naszej szkoły zostało uhonorowanych tą, jakże prestiżową, nagrodą. Są to:

  • Antoni Jaworski,
  • Kamil Kasperski,
  • Jan Ochmański,
  • Adam Wielgórka.

Nagroda, w formie pomocy materialnej dla najzdolniejszych uczniów częstochowskich szkół, przyznawana jest jako wyróżnienie dla tych, którzy mają znaczne osiągnięcia w nauce i są laureatami konkursów przedmiotowych, interdyscyplinarnych oraz olimpiad szczebla co najmniej wojewódzkiego. Nasi uczniowie otrzymali nagrody z rąk Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka i Przewodniczącego Rady Miasta Zdzisława Wolskiego.

Chwila wręczenia nagrody była bardzo podniosła, nie zabrakło też czasu dla fotoreporterów na pamiątkowe zdjęcie z panem Prezydentem i panem Przewodniczącym.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy sukcesu, a Rodzicom tak zdolnych i wspaniałych pociech!

http://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=10867

[widgetkit id=336]