180621 giodo

11 czerwca 2018 w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Częstochowy odbyło się spotkanie podsumowujące działania realizowane w roku szkolnym w ramach udziału w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „TWOJE DANE – TWOJA SPRAWA”, w ramach współpracy z GIODO – Generalnym Inspektorem Danych Osobowych, a obecnie UODO – Urzędem Ochrony Danych Osobowych.

Podczas spotkania, które zgromadziło licznie zaproszoną młodzież z  naszego miasta, dokonano podsumowania działań, jakie udało się zrealizować w mijającym roku szkolnym. Na początku Pan Prezydent Ryszard Stefaniak podziękował organizatorom programu za wszystkie podjęte inicjatywy, a dzieciom i młodzieży za liczne i aktywne zaangażowanie w wielorakie działania. Omówiono tematykę szkoleń i warsztatów. Wspomniano także o zmieniającym się prawie dotyczącym ochrony danych osobowych i   konsekwencjach wynikających z tych zmian .

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI b: Wiktoria Maryjka, Emilia Egeman, Roksana Jachimczyk, Agnieszka Kędziora i Karol Kamiński. Opiekunem uczniów była pani: Agnieszka Kaleta.