161004 budzet obywatelski

161004 budzet obywatelski

W dniach od 22 do 30 października br. w ramach realizacji projektów z Budżetu Obywatelskiego Miasta Częstochowy, odbędzie się głosowanie na zweryfikowane zadania o charakterze ogólnomiejskim i dzielnicowym. W związku z tym bardzo prosimy Państwa o wzięcie czynnego udziału w głosowaniu na wniosek o numerze 182 „Nowoczesny plac zabaw przy SP 29”!

Zasady głosowania:

  • Prawo głosowania mają osoby, które ukończyły 13 rok życia. W tym roku decyzją Rady Miasta nie będzie możliwe powierzenie karty do głosowania upoważnionej osobie, by za jej pośrednictwem karta trafiła do punktu głosowania. Wobec tego, podczas tej edycji głosować będziemy wyłącznie osobiście – przez Internet lub w wyznaczonych punktach do głosowania.
  • Na projekty o charakterze dzielnicowym można oddać łącznie 10 punktów, dlatego prosimy o przemyślany ich podział. Na projekt o charakterze ogólnomiejskim oddajemy 10 punktów.
  • Karty do głosowania po wypełnieniu należy wrzucić do urny mieszczącej się w Gimnazjum nr 14-siedzibie Rady Dzielnicy Grabówka w dniach roboczych w godz. 16.00 – 18.00, w sobotę i niedzielę w godz. 12.00 – 14.00.
  • Na projekt o numerze 182 głosują tylko mieszkańcy dzielnicy Grabówka, zamieszkali przy następujących ulicach: Beskidzka, Biała, Dawna, Dedala, Dzierżonia, Flisacka, Gminna, Goździków, Gruntowa, Heraklesa, Ikara, Irysowa, Jabłonowa, Kalinowa, Kiepury, Kolarska, Kosów, Kredowa, Krzemienna, Ligii, Luba, Modra, Odrodzenia, Pawia, Podgórna, Radomska, Rybacka, Skwerowa, Spartakusa, Spartańska, Średnia, Św. Pawła, Św. Kaspra Del Bufalo, Św. Rocha od nr 182 do końca, Tęczowa, Tokarzewskiego – Karaszewicza, Ukryta, Winicjusza, Wiolinowa, Zakopiańska, Zatokowa, Żurawia.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w głosowaniu na projekt 182 ku radości naszych dzieci i Was samych.

Zapraszamy na Fanpage „Projekt 182”

 

Instrukcja głosowania