180528 hobby

180528 hobby

W drugim semestrze w świetlicy szkolnej odbyły się kolejne spotkania w ramach innowacji pedagogicznej „Hobby naszych rodziców”. 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się kolejne spotkanie z panem Michałem Rostkowskim, tatą Julki z klasy IVc, zapalonym przyrodnikiem i myśliwym, który dzielił się z naszymi uczniami swoją pasją i w bardzo ciekawy sposób wprowadzał ich w świat przyrody. Opowiadał o zachowaniach zwierząt z rodzimych lasów, pouczał naszych wychowanków, w jaki sposób należy się zachowywać w lesie, aby nie przeszkadzać jego mieszkańcom. Bardzo dziękujemy.

Całkiem niedawno odbyło się również spotkanie z panią Renatą Gajdą, mamą Artura z kl Va i Bartka z kl IIId, która dzieliła się z nami swoim zamiłowaniem do historii. Uczniowie uważnie słuchali o różnych ciekawostkach historycznych i chętnie oglądali albumy o tejże tematyce. Spotkanie było interesujące i ciekawe. Dziękujemy.

Zachęcamy rodziców, którzy chcieliby przedstawić swoje zainteresowania i pasje naszym uczniom, do udziału w zajęciach. Koordynatorki panie: Marzena Kujawska i Edyta Chłąd chętnie pomogą w zorganizowaniu spotkań z naszymi wychowankami w świetlicy szkolnej.

[widgetkit id=330]