Autor: Jakub Kościelny

— — — — — — — — — — — — —

W dniu 23 marca 2022r. odbył się finał XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „CHIPSET” organizowanego przez Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie. Drugi etap Konkursu składał się z dwóch części: w pierwszej – teoretycznej uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać kilkanaście zadań testowych w czasie 30 min, w drugiej – praktycznej do wykonania były dwa zadania. W etapie finałowym wzięło udział 6 uczniów naszej szkoły. Po 90 minutach rywalizacji wyłonieni zostali laureaci konkursu.

Pierwsze miejsce zajęli: Kamil Grabara i Michał Flak z klasy VIII a, a miejsce III zajęli: Szymon Chłąd i Bartłomiej Szudzik z klasy VI a. Tuż za podium znaleźli się również Tomasz Solecki i Oliwier Turek z klasy VIII a.

GRATULUJEMY!