Autor: Joanna Bromek

— — — — — — — — — — —

Z ogromną dumą i satysfakcją informujemy, że uczennica klasy 8d  Wiktoria Długosz zdobyła I miejsce w 12. edycji konkursu interdyscyplinarnego o zasięgu ogólnopolskim na najciekawszą pracę projektową nt. „Matematyka w historii, historia w matematyce”. Organizatorem konkursu był Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku – Białej we współpracy z Fundacją „Matematyka dla wszystkich”.

Wiktoria już po raz trzeci uczestniczyła w tym prestiżowym konkursie, za każdym razem oczarowując  wymagającą Komisję Konkursową swoim projektami. Wiktoria interesuje się jubilerstwem i konsekwentnie rozwija swoją pasję. Tym razem zaprezentowała projekt pod hasłem: „Używane a nieznane – jak ważyliśmy kamienie i metale szlachetne na przełomie lat?”.

Gratulujemy Wiktorii tego wspaniałego osiągnięcia, umiejętności dzielenia się wiedzą i niezwykłej pasji.