181211 szachy

181211 szachy

Rozpoczęła się   rywalizacja w Turniejach XXVII Edycji Grand Prix o Indywidualne Mistrzostwo Częstochowy w Szachach. I Turniej odbył się 7 grudnia w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego w Częstochowie. Do zawodów w grupie szkół podstawowych przystąpiło 162 zawodników rywalizujących w dwóch grupach rozgrywkowych (grupa klas 0-IV i grupa klas V-VIII), w tym czternastu  naszych reprezentantów, którzy rozegrali bardzo udane zawody. Dziewięcioro  z nich zajęło miejsca w pierwszej pięćdziesiątce klasyfikacji końcowej i zdobyło  punkty do klasyfikacji generalnej cyklu GP. Jedna z naszych reprezentantek, w grupie klas 0-IV, zajęła trzecie miejsce – podium dziewcząt!
Gratulacje dla Wszystkich naszych reprezentantów.
Linki do strony turniejowej z wynikami:
 
Następny turniej Grand Prix odbędzie się w marcu.