Autor: Inga Świetlak
— — — — — — — — — — — — — —
Na przełomie października i listopada, w naszej szkole odbył się konkurs kaligraficzny „Mazurek Dąbrowskiego Piórem Malowany”. Wydarzenie towarzyszyło obchodom Narodowego Święta Niepodległości, podkreślając znaczenie hymnu jako symbolu naszej wolności i tożsamości narodowej. Uczniowie starannie przepisywali tekst hymnu, łącząc umiejętność pięknego pisania z wyrazem patriotyzmu.
Jury w składzie: p. Anna Włoczek i p. Małgorzata Wachecka, postanowiły wyróżnić następujące prace:
Klasy 1-3
I miejsce – Oliwia Sikorska 2c
II miejsce – Zuzanna Pisarek 3c
III miejsce – Laura Kowalska 3a
Klasy 4-8
I miejsce – Helena Tkaczyńska klasa 6a
Wyróżnienia
Bianka Różniewska 3a
Aleksandra Szudzik 3c
Michalina Długosz 3c
Otylia Dądela-Macior 3c
Natan Pacud 3c
Ksawery Dutkowski 2b
Łucja Cierpiał 2b
Hanna Nocuń 2c
Mateusz Dębski 1b
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.




