Autor: Inga Świetlak

— — — — — — — — — — — — — —

Na przełomie października i listopada, w naszej szkole odbył się konkurs kaligraficzny „Mazurek Dąbrowskiego Piórem Malowany”. Wydarzenie towarzyszyło obchodom Narodowego Święta Niepodległości, podkreślając znaczenie hymnu jako symbolu naszej wolności i tożsamości narodowej. Uczniowie starannie przepisywali tekst hymnu, łącząc umiejętność pięknego pisania z wyrazem patriotyzmu.

Jury w składzie: p. Anna Włoczek i p. Małgorzata Wachecka, postanowiły wyróżnić następujące prace:

Klasy 1-3

I miejsce – Oliwia Sikorska 2c

II miejsce – Zuzanna Pisarek 3c

III miejsce – Laura Kowalska 3a

Klasy 4-8

I miejsce – Helena Tkaczyńska klasa 6a

Wyróżnienia

Bianka Różniewska 3a

Aleksandra Szudzik 3c

Michalina Długosz 3c

Otylia Dądela-Macior 3c

Natan Pacud 3c

Ksawery Dutkowski 2b

Łucja Cierpiał 2b

Hanna Nocuń 2c

Mateusz Dębski 1b

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.