190321 wolontariat

Autor: Magdalena Kempa

— — — — — — — — — — — — —

28 kwietnia poznaliśmy zwycięzców konkursu skierowanego do Szkolnych Klubów/Kół Wolontariatu działających w szkołach podstawowych powiatu częstochowskiego. Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka oraz Dyrektora Delegatury w Częstochowie Kuratorium Oświaty w Katowicach.

III Powiatowy Konkurs Szkolnych Klubów Wolontariatu „Skrzydła Aniołów” został rozstrzygnięty dzięki pracy jury w składzie:

przewodnicząca: p. Paulina Jesionowska – wiceprezes Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy „Agape”
członkowie: p. Urszula Mielczarek – nauczyciel – konsultant Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie oraz p. Monika Sikora – nauczyciel-konsultant Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie.

Oto laureaci:

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rudnikach

Szkoła Podstawowa nr 31 im. Orła Białego w Częstochowie.

Wyróżnienia otrzymali:

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Dzieci Fatimskich w Rybnej

Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Jaskrowie.

Gratulujemy nagrodzonym i opiekunom, a komisji konkursowej serdecznie dziękujemy.

Rozdanie statuetek i dyplomów odbędzie się 30.05.2023 r., o godzinie 13:00 podczas uroczystej gali w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 29 w Częstochowie – zapraszamy!