Wczoraj odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016. Nasza nowa pani Dyrektor-Aleksandra Nocoń powitała całą społeczność szkolną , a w szczególności najmłodszych jej członków, czyli pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły.

Przedstawiła także nowego wicedyrektora w osobie pani Agnieszki Janiszewskiej-Wypych oraz nauczycieli, którzy rozpoczynają pracę w naszej placówce, a są to :

  • mgr Monika Itczak-wychowawca kl. IC,
  • mgr Anna Krygier-wychowawca kl. I D,
  • mgr Ilona Walaszczyk-nauczyciel przyrody,
  • mgr Ewa Konieczna- nauczyciel świetlicy.

Pani Dyrektor wyraziła nadzieję, że uczniowie- wypoczęci po udanych wakacjach i pełni energii, gotowi są na zgłębianie tajników wiedzy oraz rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, a nowy rok szkolny będzie przede wszystkim bezpieczny, ale też radosny i niosący wiele osiągnięć. Po uroczystości odbyła się Msza Święta inaugurująca nowy rok szkolny.

[widgetkit id=1]