180613 szachy

180613 szachy

W sobotę, 9 czerwca w Szkole Podstawowej  nr 9 w Częstochowie odbyła się uroczystość zakończenia  XXVI Edycji Turniejów Grand Prix o Indywidualne Mistrzostwo Częstochowy  w Szachach. W gronie laureatów  znaleźli się także nasi uczniowie.

W grupie klas 5-7  Emilia Egeman zajęła I miejsce wśród dziewcząt i została Mistrzynią Częstochowy. Marta Kot została sklasyfikowana na piątym miejscu. Wśród chłopców najwyżej sklasyfikowano Kamila Srokę (23.miejsce). W grupie klas 0-4 wśród dziewcząt najwyżej sklasyfikowana została Agata Pacud, która zajęła VIII miejsce.  Na dwunastym miejscu sklasyfikowano Zofię Karolczyk. Wśród chłopców najwyżej sklasyfikowani zostali:
Adrian Maszewski ( 26.miejsce) i Filip Pluciński (27.).

W klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu Grand Prix sklasyfikowano aż jedenastu naszych reprezentantów!

Link do strony  z klasyfikacją generalną:
http://hetman.czest.pl/gastro/klasyf_gp.pdf

Emilii i wszystkim pozostałym naszym reprezentantom gratulujemy, dziękujemy i życzymy sukcesów w następnej odsłonie cyklu Grand Prix.