200406 wybor szkoly

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Za kilka miesięcy uczniowie ostatnich klas szkoły podstawowej staną przed wyborem nowej szkoły.

Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji co do wyboru dalszej ścieżki kształcenia zamieszczam link do Informatora o szkolnictwie ponadpodstawowym na terenie Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego (rok szkolny 2020/2021) znajdującego się na stronie RODN „WOM” w Częstochowie.

Ponadto, uprzejmie informuję, że Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura w Częstochowie przygotowało prezentację na temat rekrutacji do szkół ponadpodstawowych (w załączniku).

Zachęcam do zapoznania się z ww. materiałami.

Życzę zdrowia!

Z wyrazami szacunku,
Iwona Nędzyńska-Mól
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29