190603 plywanie

190603 plywanie

Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze zajmując wysokie miejsca w pływaniu. Ulegliśmy tylko zawodnikom trenującym w klubach pływackich więc trzecie miejsce w kategorii dziewcząt i czwarte wśród chłopców należy uznać za duży sukces.

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Pływaniu Dziewcząt
oraz
III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Sztafecie Pływackiej 8x50m. Dziewcząt

wywalczyła drużyna w składzie: 1. Olga Bąkiewicz 2. Karolina Sokołowska 3. Zofia Nowotarska  4. Martyna Płatkowska 5. Iza Okręglicka 6. Wiktoria Oczkiewicz 7. Olga Mielczarek 8. Weronika Burza

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Pływaniu Chłopców  wywalczyła drużyna w składzie: 1. Hubert Jasnus 2. Marcel Pacak  3. Iwo Rokicki 4. Hubert Hutny 5. Paweł Konopka 6. Dawid Ułamek 7. Oliwier Wilczewski

Sukcesy  indywidualnie:

II miejsce Paweł Konopka w Częstochowie w Pływaniu Stylem Klasycznym
III miejsce Hubert Hutny w Częstochowie w Pływaniu Stylem Dowolnym

[widgetkit id=439]