210513 siatkowka plazowa

210513 siatkowka plazowa

Sukcesy uczniów cieszą nauczycieli naszej szkoły, jesteśmy dumni z osiągnięć wychowanków i chętnie prezentujemy ich różnorodne pasje. Tym razem to uczeń opowiada o swoich doskonałych wynikach. Dodać tylko należy to, co Kacper pominął. Jego sukcesy są wynikiem ciężkiej, rzetelnej, konsekwentnej pracy.

autor: Kacper Miodek

Siatkówka od zawsze była moją pasją. Poświęcałem na nią bardzo dużo wolnego czasu. Od dwóch lat jestem członkiem reprezentacji Śląska – rocznik 2006 w piłce siatkowej. Nasz zespół  zdobył w ubiegłym  roku złoty medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Białej Podlaskiej. W tym roku razem z reprezentacją Śląska braliśmy udział w Regionalnym Turnieju Nadziei Olimpijskich w Twardogórze, gdzie spotkały się reprezentacje czterech województw z Polski zachodniej. Z tych czterech reprezentacji została wybrana grupa 12 najlepszych zawodników, którzy będą tworzyć reprezentację regionu zachód na Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich w Spale. Miałem zaszczyt dostać się do tej najlepszej dwunastki, a to oznacza, że na przełomie maja i czerwca 2021r. będę  walczył o miejsce w kadrze Polski.

Otrzymałem także  powołanie na konsultacje do Kadry Polski  chłopców z rocznika 2006 w siatkówce plażowej, które odbędą się w okresie wakacyjnym w Spale.

Brawo Kacprze! Trzymamy kciuki! Obiecujemy być wiernymi kibicami naszego reprezentanta.