170504 polak

170504 polak

W dniach od 26 kwietnia do 5 maja w naszej szkole po raz kolejny realizowany był projekt, którego zadaniem było kształtowanie postaw patriotycznych wśród społeczności naszej szkoły. Ma on służyć przede wszystkim szerzeniu patriotyzmu i moralności narodowej. Zdając sobie sprawę z tego, iż nikt nie rodzi się patriotą, postanowiliśmy skupić swoje działania wokół tej tematyki. Staramy się każdego roku uświadomić uczniom, co znaczy przywiązanie do swej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, do obyczajów i kultury narodowej w szacunku dla ludzi, którzy ją tworzyli.
Grupą realizującą projekt byli uczniowie naszej szkoły, a obchody Święta Pracy, Dnia Flagi czy 3–go Maja odbywały się pod patronatem Samorządu Uczniowskiego. Efektem projektu były w tym roku przede wszystkim gazetki klasowe .

[widgetkit id=188]