190204 zawody

190204 zawody

W zakończonych  30.01.2019r. rozgrywkach o Mistrzostwo Powiatu Grodzkiego Częstochowa Miasto nasi uczniowie z klasy III A gimnazjum zdobyli w pięknym stylu Mistrzostwo Częstochowy i będą reprezentować nas w ćwierćfinałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w piłce ręcznej chłopców. W trzystopniowej rywalizacji pokonali kolejno uczniów SP 14, SP SZM, SP 8, SP 31, ulegli nieznacznie SP 41. Nastęnie w półfinale rozgrywek wygrali z faworytem turnieju SP 13, a w wielkim Finale zrewanżowali się uczniom z SP 41, wygrywając w nerwowej końcówce 9-5!
Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Trelowski, Igor Stacherczak, Jakub Kantorowicz, Seweryn Kwiatecki, Maciej Olczyk, Marcel Pośpiech (kapitan), Jakub Załucki, Maksymilian Zyzik, Mikołaj Kempa, Kacper Tomasik, Wiktor Witecki oraz Wiktor Płatkowski. Trenerem i opiekunem zespołu jest p. Dariusz Szlubowski.
Gratulujmy i życzymy powodzenia w kolejnych fazach rozgrywek.

[widgetkit id=413]