Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły – Kamil Kasperski został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2015/2016.
W I etapie – szkolnym, w całym województwie śląskim wzięło udział 9340 uczniów. W naszym rejonie do konkursu przystąpiło 1448 uczniów, z których do II etapu – rejonowego, zakwalifikowało się 53 uczniów – w tym dwóch z naszej szkoły. Do III etapu – wojewódzkiego, kwalifikację uzyskało 24 konkursowiczów, wśród których był Kamil Kasperski – uczeń naszej szkoły – o czym już pisaliśmy w styczniu.
III etap konkursu odbył się 12.02.2016r. i wyłonił 10 laureatów, wśród których jest nasz uczeń!
Kamil jest pierwszym laureatem tak prestiżowego konkursu w historii naszej szkoły. Jego przygotowaniem do tych poważnych, matematycznych zmagań zajęła się nauczycielka matematyki pani Eliza Kozerska.
Gratulujemy.