170214 bal

W czwartek 9 lutego w godzinach popołudniowych odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Dzięki pomocy rodziców dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach. Wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Szkolna świetlica i hol zamieniły się w salę balową. Uczniowie bawili się przy dźwiękach znanych przebojów. Bal prowadziła pani Monika Itczak, która przygotowała dla dzieci wiele ciekawych konkursów. Zabawę umiliła przerwa na słodki poczęstunek przygotowany w klasach przez rodziców. Wspomnienia z balu na pewno długo pozostaną w pamięci uczniów.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie dla dzieci ciekawych kostiumów, a pani Monice Itczak za prowadzenie balu.