W czwartek 28 stycznia, w godzinach od 17.30 do 19.30, odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Był to dzień niecierpliwie przez nich oczekiwany. Dzięki pomocy rodziców, dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach. Wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Nie brakło wróżek, księżniczek, piratów i różnych zwierzątek. Szkolna świetlica i hol zamieniły się w salę balową. Wszyscy fantastycznie bawili się przy dźwiękach znanych przebojów. Bal prowadziły instruktorki z Dziecięcego Centrum Tańca „Majery”. Bogaty program wspólnych tańców, korowodów i konkursów sprawił, że żadne dziecko się nie nudziło. Wspaniałą zabawę umiliła przerwa na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Podczas balu była także niepowtarzalna okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć, ale wspomnienia z balu na długo pozostaną w pamięci dzieci. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie ciekawych kostiumów i poczęstunku, a instruktorkom tańca za prowadzenie balu.

[widgetkit id=48]