200519 konkurs foto

Drodzy uczniowie !

Wiemy jak trudno jest dostosować się do obecnych warunków, jakie narzuca nowa sytuacja. Naturalną rzeczą jest, że możecie  się nudzić, możecie odczuwać brak chęci i motywacji do różnych czynności w dniu codziennym, może jesteście zmęczeni zbyt długą obecnością w sieci, może brakuje Wam kolegów i koleżanek. Lecz proszę pamiętajcie, że obecna sytuacja na pewno wkrótce wróci do normy, a Wy w tym okresie możecie poświęcisz czas na rzeczy, w które warto zainwestować swoje siły. Ten czas można wykorzystać na bardzo wiele sposobów, możecie pewne rzeczy wykonywać sami, ale też zachęcamy do zaproszenia reszty domowników. Drodzy Uczniowie, wierzymy w Waszą nieustającą pomysłowość, aktywność i kreatywność. Proponujemy Wam dziś, abyście spojrzeli za okno w czasie przerwy w nauce i dostrzegli w swoim otoczeniu, to co zawsze było takie oczywiste z innej perspektywy. Może zobaczycie coś zabawnego, a może coś nadzwyczaj pięknego lub niezwykłego. Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami uchwyconymi obiektywem aparatu. Wybierzcie taką formę ekspresji, w jakiej czujecie się najlepiej i weźcie udział w szkolnym konkursie fotograficznym „Widok za oknem”.

Zapraszamy do udziału w konkursie!
pedagodzy szkolni – Jolanta Majewska i Ewa Latos

Regulamin Szkolnego Konkursu Fotograficznego  POBIERZ (pdf)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w konkursie  POBIERZ (pdf)