Autor: Tatiana Marszałek

— — — — — — — — — — — — — — —

W maju 2025 roku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Pszczoła to jest owad mały, ale za to doskonały”. Była to druga edycja konkursu pod hasłem „Plaster miodu”. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości artystycznej uczniów, promowanie działań proekologicznych oraz uświadamianie roli pszczół w ekosystemie.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością, stosując różnorodne techniki plastyczne – od rysunku i malarstwa po kolaże i prace przestrzenne. Wszystkie prace zachwycały pomysłowością, estetyką i starannością wykonania.

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu:

Kategoria klas 4-8

1. Kamil Gęsiarz 4b

2. Emilia Załęcka 6a

3. David Pross 5a

Kategoria klas 1-3 prace płaskie

1. Latika Tadeusiak 2a

2. Lena Kozieł 1a

3. Tamara Krzak 1a oraz Mateusz Dębski 1b

Kategoria klas 1-3 prace przestrzenne

1. Bartosz Waryś 2a

2. Oliwia Sikorska 2c

3. Lena Sap 2b

Wyróżnienie

1. Aleksandra Sajko 2c

2. Oliwia Sap 2b

3. Kornel Hałada 1c