Autor: Tatiana Marszałek

— — — — — — — — — — — — — — —

Nikogo nie trzeba przekonywać, że pszczoły pełnią ważną rolę w środowisku. Uczniowie przez cały rok brali udział w projekcie Akademia Pszczoły Bohatera, który miał za zadanie popularyzowanie wiedzy o tych bardzo pożytecznych owadach. W ramach podsumowania działań w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod nazwą „Pszczoła to jest  owad mały, ale za to doskonały”. Dzieci wykonały cudowne prace plastyczno-techniczne nawiązujące do życia pszczół, wykazując się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością.  Jury w składzie: p. Ewa Latos, p. Kamila Mielczarek oraz p. Katarzyna Swodczyk postanowiły wyróżnić następujące prace:

Kategoria prac przestrzennych klas I-III

I miejsce – Michalina Długosz klasa 2c
I miejsce ex aequo – Izabela Kwiatkowska klasa 1b
II miejsce – Aleksandra Sajko klasa 1c
III miejsce – Hanna Adler klasa 1a

Wyróżnienia w kategorii prac przestrzennych klas I-III

Oliwia Sikorska klasa 1c
Klara Dudek klasa 3b
Michalina Borowicz klasa 1c
Stanisław Huras klasa 1c

Kategoria prac płaskich klas I-III

I miejsce – Jakub Mrozik klasa 2b
II miejsce –  Iga Cebula klasa 1a
III miejsce – Piotr Kruk klasa 1b

Wyróżnienie w kategoria prac płaskich klas I-III

Liliana Kwiatkowska klasa 3b

Kategoria prac przestrzennych klas IV-VIII

I miejsce – Patrycja Skirucha klasa 5a
II miejsce – Amelia Jączyk klasa 4a

Kategoria prac płaskich klas IV-VIII

I miejsce – David Pross klasa 4a