190408 konkurs

190408 konkurs

20 marca 2019r. o godzinie 10:00 w Prywatnej Szkole Podstawowej  Sokrates  w Częstochowie odbył się międzyszkolny konkurs leksykalno – gramatyczny z języka angielskiego SOKRATES MASTER przeznaczony dla uczniów klas I – IV. Konkurs miał formę jednorazowego testu wyboru dopasowanego do kategorii wiekowej uczestników i polegał na pisemnym udzieleniu odpowiedzi na 40 pytań testowych, na co przeznaczone było 60 minut. W konkursie uczestniczyło 4 uczniów naszej szkoły.
27 marca w Szkole Sokrates odbyło się oficjalne rozdanie nagród rzeczowych i dyplomów. Laureatami konkursu zostali nasi uczniowie Martyna Jachowicz z klasy II B oraz Jan Załęcki z klasy III A, którzy zajęli III miejsca. Każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwa z podziękowaniem.
Koordynatorem konkursu była pani Anna Baros.
Gratulujemy uczestnikom konkursu!

[widgetkit id=430]