Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku, dlatego chce się żyć, chce się uśmiechać i śpiewać! A jak śpiewać – to konieczne o wiośnie i na ludową nutę. Ostatnio uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w konkursach piosenki właśnie o takiej tematyce i pochwalić się wielkim talentem wokalnym. 

11 maja w Szkole Podstawowej nr 31 w Częstochowie odbył się XIV Częstochowski Konkurs Kultury i Pieśni Ludowej „Raz na Ludowo”, w którym Joanna Parzonka z klasy IIIB i Zuzanna Domagała z klasy VIC zdobyły wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych, a laureatką III miejsca została Marta Kot z klasy IIIC.

12 maja to dzień, w którym laury zwycięstwa zebrała Natalia Tomzik z klasy IVA, zajmując I miejsce w II Powiatowym Konkursie Recytatorsko – Wokalnym
„Wiosna wokół nas”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 30 w Częstochowie. Bardzo się cieszymy i życzymy dziewczynkom dalszych sukcesów!

Przygotowaniem uczennic do konkursu zajęła się pani Aleksandra Trąbska – nauczyciel muzyki.

[widgetkit id=81]